İletişim Bilgileri

Aydın Yapı

  • Yetkili Kişi: Coşkun Aydın
  • Telefon numarası: +90 (532) 247-92-16
  • +90 (224) 245-63-63
  • Adres: Yunuseli Mh. Hüseyin Kanalıcı Cd. No:233, Osmangazi, Bursa, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

Aydın Yapı Cam Balkon ve Giyotin Cam Sistemleri

Aydın Yapı, 2008 yılında sektöre adım atmış genç firmalardan biri olup kaliteyi, memnuniyeti ve zamanında teslim hizmetinin bilincinde olup siz müşterilerimize sunmanın haklı gururu içindedir.

Kurulduğumuz günden itibaren kaliteli güvenli ve kusursuz hizmet anlayışıyla sektörde var olma faktörünü en üst düzeyde yerine getirmeyi ilke edindik.Doğru bir iletişim ve en iyi markaları kusursuz uygulama ile estetik sıcak yaşanabilir ortamları oluşturduk.

Aydın Yapı Bursa ve çevre illerde hizmet vermekte olup giyotin cam, tente sistemleri, pergola sistemleri ve branda sistemlerinde bölgesinde adını duyurmayı başarmıştır. Uzman personeli ve yeterli makine parkuru ile üretimimizi hızlı ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bursa’da tente sistemleri üreten firmamız tente ürün yelpazesinde Pergola Sistemleri, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Mafsallı Tente, Çift Açılır Tente, Karpuz Tente, Germe Tente, Kış Bahçesi ürünlerini barındırmaktadır.

Bursa alüminyum korkuluk ve küpeşte sistemleri firması olan Aydın Yapı alüminyum korkuluk ürün yelpazesinde alüminyum çamaşır askılığı, merdiven küpeşte, balkon küpeşte, fransız balkon küpeşte, havuz küpeştesi, parapet üstü küpeşte, camlı küpeşte, camlı balkon küpeşte, küpeşte modelleri, merdiven korkuluk, fransız korkuluk, teras korkuluk, paslanmaz küpeşte, camlı merdiven korkuluğu, emniyet şeritli merdiven korkuluğu, pleksi merdiven korkuluğu, fransız balkon korkuluğu, camlı balkon korkuluğu, emniyet şeritli balkon korkuluğu ürünlerini barındırmaktadır.

En uygun giyotin cam fiyatlarını, tente fiyatlarını, alüminyum korkuluk fiyatlarını sizlere sunan firmamız tente modelleri, alüminyum korkuluk modelleri kaliteli malzemeler kullanarak müşteri memnuniyetini hep yüksek tutmayı başarmıştır.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Coşkun Aydın
Web Sitesi: http://giyotincam.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: Aydın Yapı
Şirket Türü: Üretici
Satış şirketi
Sunulan Ürünler ve Hizmetler: pergola sistemleri, kış bahçesi, cam balkon, ısıcamlı cam balkon, katlanır cam balkon, sürme cam balkon, merdiven küpeşte, balkon küpeşte, fransız balkon küpeşte, giyotin cam, branda kapı, hızlı pvc kapı
Adres: Yunuseli Mh. Hüseyin Kanalıcı Cd. No:233, Osmangazi, Bursa, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (532) 247-92-16, +90 (224) 245-63-63
Web sitesi: http://www.aydinyapibursa.com
Personel Sayısı: 5 — 10 kişi

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 2008
Tüzük Sermayesi: 10 bin TL'den az
Şirket Türü: Şahıs şirketi